26 січня в Києві в НСК «Олімпійський» відбулась перша церемонія нагородження молодих спортивних талантів у віці до 18 років за результатами минулого року «Junior Sports Awards». Першими номінантами премії стали переможці та призери головного спортивного заходу минулого року – II Юнацької Олімпіади в Нанкіні (Китай), серед яких є і студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ  Єлизавета Бабій. Вона отримала премію «Junior Sports Awards» в номінації «Кращий рекорд року».

 У 2014 році Єлизавета Бабій на II Юнацькій Олімпіаді в Нанкіні здобула перемогу в секторі стрибків у довжину, встановивши при цьому особистий рекорд. Золота медаль, здобута дівчиною, стала першою нагородою українських легкоатлетів на цих змаганнях, а для  юної спортсменки – її першою міжнародною нагородою такого рівня. Окрім того, за результатами змагань Єлизавета посіла шосте місце у світовому юнацькому рейтингу та виконала норматив майстра спорту України.

Цього року молода спортсменка планує пройти відбір на юніорський чемпіонат Європи і  привезти звідти нагороду, показати ще вищий результат, ніж торік, вдало закінчити літній сезон і на “відмінно” закінчити другий курс Економіко-правничого коледжу. У її подальших планах – здобуття медалі на наступних Олімпійських іграх.

До речі, тренером Єлизавети є її мама Вікторія Бабій, яка працює доцентом кафедри фізичного виховання Запорізького національного університету. Минулого тижня на звітно-виборчій конференції Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України їй присвоїли звання заслуженого тренера України.

Вітаємо наших спортсменок із високими досягненнями та бажаємо подальших великих перемог!

Прес-центр ЗНУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *