Учні ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» взяли участь у завершальному турі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

На останньому етапі зібралися переможці з усієї країни. Учні Сумського ВПУБА Вікторія Бехало та Сергій Теницький відкрили урочисту частину заходу. Гостей привітали святковою концертною програмою, після чого відбулося нагородження за результатами попереднього туру.

Олена Попова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації привітала учасників словами: «Мова – скарбниця народу, у яку він вкладає своє життя, роздуми, досвід. Необхідно цінувати свою мову, пишатися нею і збагачувати її. Саме тому  талановита молодь, яка вивчає українську мову, майстерно її опановує та поширює, варта всебічної підтримки».

DSC08887Почесні гості нагородили переможців Сумського ВПУБА: Тетяну Пешту за ІІ місце серед учнів І курсів та  Олександра Тіщенка за ІІ місце серед учнів ІІ-ІІІ курсів.

«Вручати дипломи учням  професійно-технічних навчальних закладів – це насправді велика гордість. Радісно, коли училище досягає значних навчальних успіхів», – зазначила Лариса Павловська, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та соціального захисту.

Адміністрація училища вітає переможців і бажає подальших творчих успіхів.

Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *