У словацьких містах Штребске Плесо та Осрблі фінішував перший етап зимової Універсіади-2015 (24 січня ? 1 лютого).
За цей час були розіграні 26 комплектів медалей у лижних гонках, двоборстві, стрибках на лижах із трампліна та біатлоні. За підсумками восьми днів змагань збірна України перебуває на четвертому місці (2-1-2). Перше місце в загальнокомандному заліку займають спортсмени Російської Федерації – 39  нагород (14 золотих, 12 срібних і 13 бронзових). Друге – представники   Казахстану (3-4-0), на третьому місці знаходяться спортсмени Республіки Польща (2-1-4).

Церемонія закриття словацького етапу Універсіади відбулася в неділю ввечері на Зимовому стадіоні Штрбске Плесо, де протягом восьми днів проходили основні спортивні події Всесвітніх студентських ігор.

Після того, як пролунав гімн Словаччини, на доріжки стадіону вийшли волонтери з прапорами країн-учасниць Універсіади. Перший віце-президент Міжнародної федерації студентського спорту (ФІСУ) Олег Матицин подякував усім учасникам змагань за чесну спортивну боротьбу і відзначив високу організацію словацького етапу Універсіади.

Головною подією вечора стала церемонія передачі факела – вогню Універсіади-2015 від Словаччини до Іспанії, де з 4 по 14 лютого продовжаться змагання студентів-спортсменів світу. Надзвичайному і Повноважному Послу Іспанії в Словаччині  Феліксу Вальдесу разом із факелом змагань було вручено прапор ФІСУ, який буде знову розгорнуто вже на стадіоні Гранади.
В іспанських Гранаді і Сьєрра-Неваді розіграють 42 комплекти нагород у хокеї, фігурному катанні, керлінгу, гірськолижному спорті, шорт-треку і сноуборді.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу