30 січня в Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського державного університету ім.Петра Могили (Миколаївської області) відбулося закриття навчальних курсів «Розробка додатків для ОС Android на мові Java», проведених у рамках проекту «Розвиток нових підходів у сприянні працевлаштуванню осіб з інвалідністю».

Організатором проекту, що проходив під патронатом Миколаївської міської ради, була громадська організація «Майстерня добра». Фінансову підтримку надало Посольства США в Україні. Співорганізатором виступила Миколаївська обласна громадська організація «Ліга інвалідів П.О.Р.А. «Перемогти себе».

Метою курсу стало сприяння самореалізації осіб з інвалідністю. З вересня минулого року по січень цього року вони навчалися однієї з найпопулярніших професій на сучасному ринку праці. Навички розробки мобільних додатків дадуть можливість людям, які внаслідок фізичних вад не можуть самі виходити з дому, працювати дистанційно та створювати власний бізнес самостійно або разом з іншими випускниками курсів. Попри те, що в процесі навчання виникло багато складнощів, курс успішно завершили 27 учасників. Вони представили свої цікаві та актуальні розробки.

На початку заходу випускників привітали перший проректору ЧДУ ім.Петра Могили Олександр Трунов, проректор із наукової роботи Володимир Беглиця та директор Інституту післядипломної освіти Ганна Норд. На заході були також присутні викладачі ЧДУ ім. П. Могили, представники місцевих державних установ та організацій, представники громадських організацій, ЗМІ, а також представники регіональних IT-компаній, які зацікавилися результатами навчання учасників курсу.

Найвищою оцінкою представлених розробок було бажання присутніх одразу ж придбати їх для власного користування. Отримавши з рук першого проректора заслужені посвідчення, вислухавши багато теплих слів та побажань, випускники сфотографувались на згадку про спільно проведений час наполегливого навчання.

За інформацією ЧДУ ім. П. Могили

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу