3 лютого відбулась прес-конференція з нагоди підписання рамкової угоди між Міністерством освіти і науки України та компанією «Майкрософт Україна», у якій взяли участь заступник міністра освіти і науки Андрій Гевко та генеральний директор «Майкрософт Україна» Надія Васильєва. Також на заході були присутні керівник відділу по роботі з закладами освіти і науки компанії «Майкрософт Україна» Ольга Свириденко, президент Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Андрій Мелешевич, а також директор інформаційного центру Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Олександр Костюк.

Уже десятий рік поспіль триває співпраця «Майкрософт Україна» з Міністерством освіти і науки. У рамках програми Microsoft «Партнерство в навчанні», реалізованої за підтримки МОН, уже 35 тисяч вчителів приєднались до освітньої мережі, де вони спілкуються онлайн з іноземними колегами й обмінюються досвідом. До програми активно долучаються українські виші, на сьогодні зареєстровано 365 навчальних закладів. Також кожного року проходить конкурс «Учитель-новатор», учасники якого презентують проекти використання технологій Microsoft у навчальному процесі.

Підписання угоди відбулось із метою сприяння реформі вищої освіти та створення умов легального використання програмного забезпечення в адміністративних і навчальних процесах. Компанія «Майкрософт Україна» надасть українським вищим навчальним закладам спеціальні умови на використання ліцензійного програмного забезпечення і хмарних сервісів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу