У комітетах із конкурсних торгів та контролю закупівель працюватимуть представники батьківських комітетів та громадських організацій. Адже саме вони найбільше зацікавлені в якісному харчуванні дітей.

«Наразі вже розпочинаються процедури конкурсних торгів щодо закупівлі продуктів харчування районними управліннями освіти в місті Києві державними адміністраціями. І щоб забезпечити прозоре та публічне проведення конкурсних торгів, а також раціональне використання коштів платників податків, ми вирішили залучити до цього процесу фахівців-аудиторів та незалежних експертів з числа батьків», – про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час наради з питань організації харчування в навчальних закладах столиці.

Відтепер співробітники створеного з ініціативи київського міського голови Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту мають право вивчати всю документацію конкурсних торгів, бути присутніми на засіданнях комітетів конкурсних торгів, спостерігати за процедурою та вносити свої зауваження в разі виявлення будь-яких порушень.

За матеріалами КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу