Уперше цього навчального року театралізований урок-хроніку вихованці Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою представили до 97-х роковин бою під Крутами. Глядачами театралізованого уроку-постановки «Обірвані струни майбутнього нації» стали більше сотні школярів із шести шкіл Дніпропетровська, яких до себе запросили самі ліцеїсти. Над створенням сценарію та костюмів для постановки працювали ліцеїсти ІІ курсу ІV взводу.

«Цей урок присвячено студентській молоді, яка майже століття тому стала прикладом беззаперечних мужності та патріотизму. Деякі історики говорять, що бій під Крутами був не надто вагомим із військового погляду, але героїзм молодих студентів, які стали його учасниками, надихає нас пишатися їхнім подвигом і розповідати про нього молодим поколінням. Саме тому в нашому ліцеї народилася така ідея – відтворити історичні події та зробити урок цікавим і незвичним», – зазначив директор Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Олександр Марусов.

Власноруч створити відповідні костюми тієї епохи, змайструвати декорації та підібрати музичний супровід вистави дітям допомагав їхній викладач – офіцер-вихователь Всеволод Костиря.

Ліцеїст ІІІ курсу І взводу Дмитро Лєонов упевнений, що проводити такі уроки дуже важливо: «Це варто робити, адже завдяки подібним заходам сучасна молодь може краще зрозуміти, як важливо боротися за власну країну і яку ціну мають свобода та прагнення до неї».

Хлопець також розповів, що для ліцею такі уроки-хроніки є певною традицією. За його словами, тематикою для різних постановок уже не вперше обирають історичні події.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу