4 лютого 2015 року розпочалися ХХІV обласні спортивні ігри серед учнів, які навчаються у професійно-технічних закладах освіти Львівщини. Традиційно першим видом програми у якому розігрувалися нагороди, став волейбол серед дівчат.

Передувало змаганням вшанування пам’яті загиблих бійців АТО, які поклали життя в боротьбі проти російського окупанта. Також на пропозицію начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолія Ігнатовича хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять видатного українського діяча, лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка. Після вшанування пам’яті героїв до учасників змагань звернулися Роксолана Качур – заступник директора з навчально-виховної роботи Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму, яке приймало змагання, та керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Цьогорічні змагання викликали неабияке зацікавлення серед навчальних закладів і зібрали рекордну кількість учасників – 18 команд. Змагання тривали у двох залах із самого ранку до пізнього вечора.

Цього року перше місце у змаганнях посіла команда господарів – учениць Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму. Друге місце вибороли вихованки Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування. У боротьбі за третє місце спортсменки із ВПУ № 11 м. Червонограда перемогли своїх суперниць із ВПУ № 20 м. Львова.

Переможці та призери змагань отримали грамоти та відзнаки Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу