При Меморіальному комплексі «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років» буде створено школу юних екскурсоводів. Про це домовились на науково-методичному семінарі для асоційованих шкіл ЮНЕСКО, що відбувся сьогодні, 5 лютого, в музеї.

Семінар скликали Департамент освіти і науки, молоді та спорту спільно з науково-освітнім відділом Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років». Говорили про організацію просвітницько-дослідницької діяльності та підготовку до відзначення 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Відповідальні за роботу шкіл ЮНЕСКО м. Києва, методисти з питань міжнародного співробітництва  РУО і представники ЗНЗ ознайомилися з експозицією виставки «Концтабір Аушвіц – український вимір», презентацією просвітницьких заходів для учнів навчальних закладів тощо.

Під час семінару учасники попередньо домовились про проведення загальноміської конференції (форуму) асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва, приуроченої до 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 За матеріалами КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу