Такого висновку дійшли на зустрічі в.о. начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Криницького Є. А. з представниками органів студентського самоврядування та студентської молоді вищих навчальних закладів м. Херсона. Зустріч відбулася  5 лютого 2015 року в управлінні освіти і науки обласної державної адміністрації.
За словами Євгена Криницького, настав час єдності всіх органів студентського самоврядування в роботі на благо Херсонщини.

«На сьогодні постає питання ефективної координації студрад для роботи в області», – зазначила представниця училища культури Рокитянська Олена.

Під час зустрічі були обговорені питання організації міжвуніверситетської співпраці щодо розвитку студентського самоврядування, а також створення Обласної студентської ради як консультативно-дорадчого органу.

Із метою забезпечення та реалізації підтримки і захисту прав та інтересів студентів, підтримки ініціатив з активізації участі студентів і молоді в житті суспільства прийнято рішення про необхідність створення Обласної студентської ради при управлінні освіти і науки обласної державної адміністрації, членами якої стануть представники всіх вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Херсонської області.

За інформацією управління освіти і науки Херсонської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу