Дошкільнят у Ярославлі оберігатимуть камери відеоспостереження - video nabludenieДитячі садки у Ярославлі обладнують сучасною системою відеоспостереження через погану криміногенну ситуацію. В режимі реального часу за допомогою інтернету батьки зможуть спостерігати за своїми дітьми.

Для пілотного проекту обрали дитячий садок “Журавель”, де встановлено вісім відеокамер – п’ять на території і три в приміщенні. В цьому дошкільному закладі виховуються діти із затримкою розвитку, вони потребують особливого захисту. «Там, де перебувають діти, мають бути підвищені заходи безпеки. Безпека дітей — це спокій батьків», – зазначила заступниця завідувачки дитячого саду № 126 Тетяна Балдичева.

Установили системи відеоспостереження і в дитячому саду, розташованому в найбільш кримінальному районі, — в Дзержинському, де згідно з даними поліції лише за останні півроку здійснено більше 700 злочинів, з них 46 з участю дітей.

Такі заходи безпеки гідно оцінили в міському департаменті освіти. «Це приклад взаємодії з комерційними структурами, що допомагають з мінімальними витратами зробити таке відеоспостереження, забезпечити безпеку дітей», — сказав заступник директора департаменту освіти мерії Ярославля Сергій Чурсинов.

За матеріалами security.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *