5 лютого 2015 року в Посольстві Сполучених Штатів Америки заступник міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський зустрівся з представниками посольства, Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та групою кандидатів на участь у програмі USAID “Виховання громадянської свідомості молоді в контексті освітньої реформи”.

Учасники програми протягом трьох тижнів вивчатимуть американський досвід з громадянської освіти та засад патріотизму молоді, підходи і моделі, реалізовані в США, кращі практики патріотичного виховання, що здійснюються в США на національному рівні та на рівні штату, дослідження молодіжних програм громадянської освіти, що реалізуються на національному, рівні штату та місцевому рівнях у США тощо.

Сергій Митрофанський ознайомив учасників зустрічі з роботою Мінмолодьспорту щодо патріотичного виховання та формування відповідального, свідомого громадянина України.

“У часи, коли ми переживаємо найтяжчі моменти в історії незалежної України, патріотичне виховання має стати основою змін і розвитку громадянського суспільства нашої держави. В цьому питанні для нас важливо мати досвід інших країн”, – зазначив заступник міністра.

Сергій Митрофанський також наголосив, що міністерство зацікавлене у співпраці з Агенцією США з міжнародного розвитку щодо програм обмінів досвідом, поєднання зусиль у реалізації спільних ідей і проектів.

Представники Посольства Сполучених Штатів Америки та USAID висловили сподівання, що такі зустрічі стануть традиційними.

За матеріалами Мінсоцполітики 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу