Українській команді не далеко до Таллінна - 546546З 15 до 24 липня українська команда бере участь у 43-й Міжнародній олімпіаді з фізики, яка проходить у м. Таллінн (Естонська Республіка) у складі Всеволода Бикова (м. Київ), Владислава Д’яченка (м. Фастів), Володимира Розсоховатського (м. Херсон), Володимира Сівака (м. Київ), Євгена Чернявського (Одеська обл.), Станіслава Вільчинського – наукового керівника команди та Бориса Кремінського – керівника команди.

Міжнародна олімпіада з фізики (IPhO) започаткована 45 років тому як щорічне змагання найкращих школярів–фізиків середніх шкіл та важливий чинник подальшого розвитку міжнародних зв’язків у сфері освіти та науки.  Перший конкурс відбувся у 1967 році у м. Варшаві (Республіка Польща).

Сьогодні Міжнародна олімпіада з фізики здобула визнання таких міжнародних організацій, як ЮНЕСКО та Європейське фізичне товариство (EPS).

Участь українських школярів у Міжнародній олімпіаді є наочною демонстрацією високого освітянського та наукового рівня нашої країни на міжнародній арені.

Бажаємо нашим юним науковцям успіху, адже на них чекають змагання з найкращими школярами–фізиками – представниками майже 100 країн світу!

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *