Допоки інші студенти відпочивають чи дистанційно навчаються, студенти ЖДУ імені Івана Франка працевлаштовуються у відомі в Україні та Європі ІТ-компанії.

Після успішного проходження стажування студента ЖДУ імені Івана Франка Ігоря Ольшевського запросили на роботу до відомої ІТ-компанії QAP. Ще четверо студентів – Анатолій Голдевський, Василь Могильницький, Дар’я Онищук та Олександр Стець – проходять навчально-виробничу практику на цій же фірмі з перспективою подальшого працевлаштування.

Зауважимо, що такі здобутки студентів-франківців стали можливими завдяки успішному закінченню франківцями ІТ-академії, що за сприяння ІТ-компанії QAP функціонувала на базі університету в попередньому семестрі. На кожне заняття, яке відбувалося щовівторка та щоп’ятниці, до слухачів приходив фахівець із певної галузі. Під час навчання застосовувався метод гнучкого програмування Sсrum, який передбачав об’єднання студентів у групи по 5-6 осіб. Згідно з цим методом кожному студенту відводилась певна роль. Відтак, для виконання домашніх завдань студенти мали об’єднуватися в соціальні групи, яким давався доступ до ресурсу компанії. Це означало, що слухачі мали укладати договір з компанією QAP про нерозголошення комерційної таємниці. Від ЖДУ імені Івана Франка було укладено 20 таких договорів.  Щоб перейти до виконання наступного завдання, треба було виконати попереднє. По закінченню курсів кожен слухач отримав сертифікат. Також було проведено заключне анкетування, за результатами якого й було відібрано п’ятьох вищеназваних франківців.

Успіхи колег не залишили байдужими інших студентів ЖДУ імені Івана Франка. Вони вже почали записуватись на наступну ІТ-академію, яка стартує з вересня 2015 року.

Прес-центру ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу