Львівський обласний відділ Союзу Українок спільно з департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Львівською обласною радою проводять обласний фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі». В такий спосіб виявлятимуть юних талантів Львівщини.

До участі в конкурсі запрошуються учні навчальних закладів Львівської області віком від 9 до 18 років. Учасники будуть поділені на дві вікові групи: І група – від 9 до 14 років; ІІ група – до 18 років.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

авторська поезія;

авторська проза;

виконання пісні про маму.

Обласний фестиваль конкурс проводиться у два тури:

І тур – районний, міський;

ІІ тур – обласний (5 травня, Львів).

У першому турі обласне журі визначає переможців (перше, друге та третє місця) в кожній номінації, кожної вікової групи. Їх нагородять дипломами. В обласному фінальному турі братимуть участь переможці, які посіли перші місця в районних, міських турах.

Заявки на участь в обласному турі фестивалю-конкурсу подає відділ освіти спільно з міськрайонними організаціями Союзу Українок на підставі висновку журі районних, міських відборів.

Електронну заявку з додатками можна надсилати до 24 квітня на адресу: vira.bozhenko@gmail.com з темою «Обласний фестиваль-конкурс».

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу