Із 16 лютого по 2 квітня у Вінниці пройде Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015». Турнір дасть змогу школярам спробувати свої сили в ролі управлінців у сфері бізнесу.

Кожен учасник управлятиме віртуальною фірмою. Учні мають налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером.

Часові рамки турніру: з 16 лютого по 4 квітня. Змагання проходитимуть у онлайн-режимі з 16 лютого по 2 квітня. Очний фінал відбудеться 4 квітня в Київському національному економічному університеті.

– Турнір проходить у середовищі бізнес-симуляції ViAL+. Це українська розробка, яка є унікальною на рівні Європи і світу, вона моделює діяльність підприємства. Таким чином дитина отримує у розпорядження віртуальну компанію, яку повинна розвивати – і в сенсі прибутковості, і в сенсі присутності на ринку. Водночас вона повинна аналізувати інформацію про конкурентів. Тобто дитина має можливість зрозуміти, що таке бізнес, а також набути не лише теоретичних навичок, а й практичних. Цей турнір не заважатиме навчанню у школі, адже учасники можуть приймати рішення протягом дня у зручний для них час, – сказав викладач кафедри стратегії підприємництва Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Віталій Паздрій.

Турнір «Стратегія фірми» проходить в Україні вже вдруге і має всеукраїнський формат, тобто учень із будь-якого міста може взяти участь у змаганні. Головне завдання турніру – відтворити реальне бізнес-середовище і дати змогу школярам спробувати себе у новій ролі, проявити свої таланти, і, можливо, виявити в собі схильності до управління. Конкурентами виступають компанії інших учасників турніру. Крім досвіду ведення власного бізнесу, переможці отримають сертифікати та призи.

За матеріалами i-vin.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *