Профорієнтаційна робота – процес безперервний, а тому потребує постійної уваги, урізноманітнення форм і методів проведення профорієнтаційних заходів і розширення їх географії на дедалі нові шкільні регіони. Нещодавно науковці кафедри загальної і соціальної педагогіки Кременецької ОГПА ім.Тараса Шевченка організували профільний ”День відкритих дверей“ для учнів випускних класів Горинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Кременецького району. Шкільну делегацію очолювали класний керівник 11-го класу В. Войтович, класний керівник 9-го класу Г. Орловська та соціальний педагог – практичний психолог школи О. Тимець, відома творчою співпрацею з нашими науковцями у справі організації науково-методичних семінарів і практичних майстер-класів із соціально-психолого-педагогічної проблематики.

Гості академії – учні загальноосвітньої школи – потенційні абітурієнти нашого навчального закладу: дев’ятикласники – на спеціальність ”Дошкільна освіта“ педагогічного коледжу, одинадцятикласники – на спеціальності ”Дошкільна освіта“ і ”Соціальна педагогіка“ академії. Школярі отримали повноцінну інформацію і про інші профілі підготовки педагогічних кадрів у нашому навчальному закладі, що розширило можливості їх вільного вибору майбутньої педагогічної професії.

Проректор з виховної роботи академії, кандидат педагогічних наук М. Сиротюк розповів про систему та особливості навчально-виховної роботи нашого ВНЗ, його зарубіжні зв’язки та перспективи розвитку; декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Л. Врочинська – про специфіку навчання на факультеті та унікальну важливість дошкільної освіти, соціальної педагогіки і практичної психології у наш складний час. Третьокурсниця спеціальності ”Соціальна педагогіка“ А. Крижна поділилась зі своїми майбутніми колегами ”таємницями“ студентського життя, а голова студентського профкому А. Заблоцький дав характеристику діяльності студентських самоврядних структур академії і показав їх роль у забезпеченні належних умов навчання та культурного дозвілля студентів.

Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою академії, відвідали Музей історії навчального закладу, де кандидат історичних наук, старший викладач кафедри суспільних дисциплін Г. Сеньківська організувала їм екскурс у багате і цікаве минуле нашої альма-матер, розповіла про тих, хто творив її історію в далекому і ближньому минулому, хто формує її сьогодення та забезпечує перспективи на майбутнє.

 Інформаційний центр Кременецької ОГПА ім.Тараса Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *