У 2015 році на виконання заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013 – 2016 роки з обласного бюджету передбачається виділити кошти в сумі 13 807,5 тис. грн.

Зокрема, гроші заплановані й на проведення конкурсу освітніх мікропроектів за напрямами «Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів», «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи» (створення центрів військо-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах області).

На розвиток мережі ДНЗ передбачається 3 млн. грн., на створення якісного навчального середовища – 550 тис. грн. Обов’язковою умовою участі у конкурсі є залучення співфінансування не менше 50 % коштів із різних рівнів бюджетів міст і районів області.

Нагадаємо, що рішенням сесії Львівської обласної ради від 26 квітня 2013 року № 726 затверджено Програму розвитку освіти Львівщини на 2013 – 2016 роки.

Щорічно департамент освіти і науки облдержадміністрації розробляє заходи на виконання Програми розвитку освіти Львівщини на 2013 – 2016 роки, що підлягають фінансуванню з обласного бюджету в поточному році. Зазначені заходи розглядаються, затверджуються комісіями з питань освіти і науки, з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради, погоджуються з департаментом фінансів облдержадміністрації, затверджуються головою Львівської обласної ради, головою Львівської обласної державної адміністрації.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу