Нещодавно в місті Каунас (Литовська Республіка) відбулося підписання угоди про створення Консорціуму університетів балтійського регіону та України.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) на заході представляли проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шарин і завідувач відділу з питань інтелектуальної власності Любомир Никируй.

Створений Консорціум нараховує п’ять університетів: Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Католицький університет імені Івана Павла ІІ у Любліні (Республіка Польща), Вища професійна школа у м. Хелм (Республіка Польща) та університет Вітаутаса Великого (Литовська Республіка). Його метою є налагодження співпраці в академічній та науковій сферах. Консорціум також відкритий для усіх навчальних закладів, які прагнуть спільно реалізовувати нові інноваційні ідеї.

У рамках проведення зустрічі всі учасники заходу обговорили питання виконання спільних проектів, реалізації грантових програм та програм обміну.

За інформацією прес-служби ПНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу