Перший заступник міністра освіти та науки Україні Інна Совсун і начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Анна Новосад у рамках Темпус- проекту «National Education Framework for Enhancing IT Students Innovation and Entrepreneurship», що спрямований на стимулювання синергії між навчальними програмами, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями, відвідали Технічний університет Данії.
Під час цього заходу була проведена нарада з представниками МОН та представлені основні результати за проектом, а саме:

1. Результати аналізу інноваційних перспектив у навчальних стандартах ІТ та кращі робочі моделі і структури для співпраці «університет-компанія», як у галузі освіти, так і науково-дослідної діяльності.

2. Удосконалення чинних національних рекомендацій щодо інноваційної та підприємницької діяльності в університетах в IT-секторі.

3. Проведення загальнонаціональних навчальних семінарів для прийняття і розуміння вдосконалених рекомендацій щодо інноваційної та підприємницької діяльності в університетах в IT-секторі.

4. Розробка веб-порталу, що має сприяти передачі знань і створювати віртуальний простір для студентів, де вони могли б поділитися своїми інноваційними ідеями й отримати поради від викладачів і фахівців у галузі IT.

5. Запровадження курсів з інноваційної та підприємницької діяльності (як обов’язкових курсів) до низки предметів за магістерськими програмами, розробка програмного забезпечення, програмних систем.

6. Підготовка до проведення студентського конкурсу «ІТ-Еврика! Україна».

7. Обговорення моделей навчання українських студентів у інноваційних центрах Європейських університетів-партнерів Tемпуc-проекту.

Усі результати проекту були прийняті до роботи та схвалені представниками МОН України.
Найближчим заходом проекту є Перший Всеукраїнський форум інновацій ІТ-студентів, який відбудеться в Одесі 20 березня.

Довідково:

Теmpus є програмою Європейського Союзу, що підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан і Середземномор’я, головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу