Із 1 січня до 1 березня триває прийом робіт для участі в ХVІІІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа. Організаторами конкурсу виступають Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України і Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв).

У конкурсі можуть брати участь медіа шкіл, гімназій, ліцеїв, а також медіа професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів, які були видані або вийшли в ефір із 1 вересня 2014 по 1 березня 2015 року. Види робіт, які беруть участь у конкурсі: стінна газета, друкована газета, інтернет-видання, телерепортаж, репортажне фото, радіорепортаж.

Цьогоріч передбачено 18 номінацій конкурсу. Це зокрема, «Краще медіа», «Краща шкільна газета», «Краща газета ПТНЗ», «Краща газета юнкорівського об’єднання», «Краще медіа міжнародного учасника», «Краща газета за змістом», «Кращий автор шкільних медіа», «Найоригінальніша газета», «Краще електронне видання», «Краща друкована газета», «Краща стінна газета», «Краща мультимедійна редакція». Також існує Номінація імені міського голови м. Миколаєва 2000 – 2013 рр. Володимира Чайки та Спеціальна відзнака імені голови Національної спілки журналістів України 1997 – 2012 рр. Ігоря Лубченка «На захисті свободи слова».

Також конкурсом передбачені і спеціальні номінації:

Кращий матеріал про воїнів-героїв (за підтримки Держтелерадіо України);
Кращий матеріал на тему євроінтеграції України (за підтримки Представництва ЄС в Україні);
Висвітлення теми законності та правопорядку (за підтримки Міністерства внутрішніх справ України);
Висвітлення міжнародної співпраці України в шкільних медіа (за підтримки Міністерства закордонних справ України);
За внесок у розвиток освіти;
Краще репортажне фото;
Кращий телерепортаж;
Кращий радіорепортаж.
Для участі в ХVІІІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа необхідно до 1 березня 2015 року надіслати конкурсні роботи із заявкою на участь у конкурсі за адресою: 54020, Україна, м. Миколаїв, вул. Даля, 11а, з поміткою: «Міжнародний конкурс шкільних медіа».

Контактний телефон: (0512) 50-00-30.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться в квітні у Миколаєві.

Довідково:

Міжнародний конкурс шкільних медіа проводиться з 1997 року. Це найбільша подія для шкільних медіа в Україні.

За 17 років проведення конкурсу в архівах накопичено понад 24 тис. робіт. Серед них – стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, тисячі фотознімків з України, Болгарії, Польщі, Грузії, Росії, Молдови, Придністров’я, Греції, Білорусі та інших країн світу.

Торік для участі в конкурсі було подано 3 511 конкурсних робіт із понад 800 навчальних закладів України, Росії, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Білорусі та інших країн. Серед конкурсних робіт – друковані та стінні газети, інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу