Щоб обговорити підготовку фахівців та розвиток ІТ-галузі в Україні, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти збереться на виїзне засідання 18 лютого 2015 року.

На заході обговорять побудову кластерної моделі взаємодії університетів та ІТ-компаній. Основна мета – на законодавчому рівні закріпити співпрацю ВНЗ та ринку праці. Кластером має стати група компаній та навчальних закладів, які географічно наближені й інтеграційно взаємодіють між собою і функціонують у певній галузевій сфері.

Крім того, основними принципами кластерів мають бути інноваційна орієнтованість, атмосфера соціальної співпраці та довіри. На жаль, сьогодні це здебільшого поодинокі випадки, що спираються на особисті стосунки професури з випускниками-роботодавцями або студентів з фірмами, на яких вони вже працюють.

До участі запрошені народні депутати України, представники провідних вищих навчальних закладів, Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України.

Виїзне засідання відбудеться о 15:00 18 лютого 2015 року, за адресою: Бехтеревський провулок, 14-Е, 3-й поверх. З питань акредитації звертатись за телефоном +380 (95) 277 00 02; е-мейл – romanova@sp-vr.com.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *