Уже стали традиційною духовною підтримкою для бійців нашої армії виготовлені дітьми подарунки, вітання зі святами, малюнки-обереги. З 5 лютого 2015 року в Українському державному центрі позашкільної освіти триває підготовка привітань для бійців Військових сил України, які несуть службу на сході. Вихованці закладу вже понад півроку підтримують бойовий дух наших захисників, тож хочуть і до дня святого Валентина поділитись часточкою свого серця з воїнами на передовій. З любов’ю кожна дитина власноруч виготовляє листівки у вигляді палких сердець. Маленькі українці, справжні патріоти нашої Батьківщини, готові допомагати всім, чим можуть, воїнам, які несуть свою нелегку та небезпечну службу, захищаючи Україну. Першими виготовили свої вітання вихованці театральних гуртків «Намисто» та «Божа корівка», від них не відстали й найменші діти – учні освітнього гуртка для дошкільнят «Агапе». Кожного дня до акції приєднується дедалі більше гуртківців і педагогів.

Патріотичне виховання дітей і молоді є важливим та невідкладним завданням системи освіти, що має випереджати сьогоднішні загрози. Педагоги Українського державного центру позашкільної освіти вбачають своє завдання у створенні умов для громадсько-патріотичного виховання  кожного учня через сучасні навчальні технології. Це виховання любові до України через вивчення свого краю,  оволодіння рідною мовою, діяльнісна відданість, готовність і наснага захищати свою країну. Тому систематично проводяться різноманітні сучасні заходи долучення дітей до історії України не тільки у вигляді акцій, а й в інших традиційних та нових формах – у вигляді квестів, флешмобів, відтворення реальних історичних подій, що відбувались на нашій землі, посильну участь у допомозі навколишнім тощо.

Український центр позашкільної освіти запрошує  долучатись до різноманітних заходів допомоги військовим. Поздоровлення та подарунки від наших вихованців через волонтерів буде передано для бійців добровольчого батальйону «Донбас» та інших військових підрозділів, щоб наші захисники відчули тепло, любов, турботу дітей. Маленькі патріоти мають надію, що їхні сердечні подарунки прискорять повернення воїнів додому живими та неушкодженими. Ми чекаємо на вас!

УДЦПО

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу