Із настанням зими основна проблема турботливих батьків – як убезпечити дитину від застуди, вірусів та грипу. І насамперед треба подбати про імунітет та уникнути переохолоджень.

Як правильно вдягатися взимку

Коли на вулиці лютує мороз, першими замерзають пальці рук і ніг, вуха і ніс, адже в них немає такого жирового прошарку, як на інших частинах тіла, крім того, вони переважно не захищені теплим одягом.

Шапка, шарф, рукавиці – обов’язкові, коли на градуснику температура опускається нижче нуля. Взуття на товстій підошві і шерстяні шкарпетки вбережуть і ваші ноги, і ноги вашої дитини від переохолодження на прогулянках, тому на цьому економити не варто.

Як найкраще гуляти взимку

Діти можуть гуляти на вулиці довго і продуктивно в будь-яку пору року, але дорослі повинні стежити за самопочуттям дитини, щоб прогулянки не завдали шкоди здоров’ю. Звертайте увагу на шкіру дитини – якщо бліда, то дитина замерзла, і їй треба добре порухатися, щоб зігрітися. Зараз для зими створено спеціальний термоодяг, у якому дитині тепло за умови руху. Тож основне правило зимових прогулянок – багато бігати і мало стояти. Також не забувайте про дитячі зимові креми – у вашому випадку це не косметика, а захист ніжної шкіри від морозу та вітру.

Як зміцнити імунітет узимку

Що треба їсти, щоб не захворіти на грип? Перелік продуктів може бути дуже довгим, але пам’ятайте, що всі цитрусові фрукти – джерело корисних вітамінів для зміцнення імунітету. Також імунна система любить жири – рослинний і тваринний; імбирний чай, морси, трав’яні чаї та різні фреші. Ну і не забувайте про гарячі страви, які додадуть вашому організму сил.

Будьте здорові!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу