Нещодавно в місті Бровари Київської області в легкоатлетичному манежі  Київської обласної школи вищої спортивної майстерності відбулася відкрита першість Броварського вищого училища фізичної культури з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2001 р.н. і молодших.

Приємно зазначити, що на змагання завітали не тільки спортсмени Київщини (м. Бровари та Броварський район, м. Біла Церква та Білоцерківський район, м. Миронівка, м. Макарів, м. Кагарлик), але багато учасників із Чернігова, Шостки, Кіровограда, Ніжина. Загалом понад 80 юних спортсменів боролись за медалі та призи на цих змаганнях.

Після невеликого урочистого відкриття заступник начальника Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Олександр Васильович Цилюра вручив подяки департаменту освіти і науки  Київської обласної державної адміністрації та Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України вчителям зі спорту Шух Майї Сергіївні, Гредуновій Наталії Миколаївні, Лисенку Миколі Павловичу та директору училища Чигирину Олександру Григоровичу за високий особистий вклад у розвиток юнацького спорту на Київщині.

Змагання проходили у запеклій боротьбі та інколи суперників відділяли частки секунд або кілька сантиметрів від перемоги. Після закінчення змагань переможці та призери отримали медалі та подарунки з рук заслужених тренерів України.

Найбільший врожай медалей зібрали спортсмени з Миронівки – 10 медалей різного ґатунку, Білоцерківці повезли додому 7 медалей, золота медаль поїхала до Кагарлика. Не з порожніми руками поїхали гості з Ніжина. Їхня команда здобула 6 нагород різної якості.

Щастя Вам, діти, і вдалої спортивної кар’єри!

За інформацією департаменту освіти і науки Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу