У 2014 році 14 професійно-технічних навчальних закладів області уклали 19 угод про міжнародне співробітництво з представниками навчальних закладів профтехосвіти країн близького та далекого зарубіжжя.
Маючи вже 3 угоди, Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій (м. Дніпропетровськ) цьогоріч розпочинає співпрацю з Фондом німецької економіки з міжнародного співробітництва (SES). Делегація навчального закладу взяла участь в роботі міжнародного семінару «Експерти фонду SES Німеччини – трансфер німецького досвіду», що проходив у м. Харкові, в Почесному Консульстві Німеччини. Партнерами заходу були Харківський німецький центр, організатори «Тижня Німеччини в Україні». Девіз роботи проекту – «Майбутньому потрібен досвід»!

МВПУПІТ отримало можливість безпосередньо розпочати роботу в рамках україно-німецької співпраці для підготовки фахівців видавничо-поліграфічної галузі на рівні міжнародних стандартів. Найцікавішою в рамках заходу була інформація, надана німецьким експертом паном Берхардом Брінклі, який розповів про особливості підготовки поліграфістів у Німеччині, про налагодження рівня комунікації на поліграфічних підприємствах (заводах), про світові вимоги до рівня компетентності персоналу.

Брінклі П. акцентував увагу на тому, що видавничо-поліграфічна промисловість Німеччини переорієнтовується в сторону масових комунікацій і конкуренція в галузі найбільш висока. Тому, відповідно до цього, вимоги до випускників професійних шкіл підвищені.

Навчальний заклад розраховує, що участь у проекті дасть можливість учням ознайомитись із європейськими стандартами і технологіями, підвищити кваліфікацію та майстерність майстрів виробничого навчання і викладачів спецдисциплін, отримати бізнес-консультації та досвід роботи поліграфічних підприємств Німеччини, що сприятиме формуванню професійно важливих якостей у майбутніх фахівців.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу