10 лютого 2015 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся навчально-методичний семінар «Організаційно-технологічні аспекти адміністрування пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року» з метою якісної підготовки до проведення пробного ЗНО – 2015 в межах сумісної діяльності Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти і департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.
Під час семінару відбулося обговорення організаційно-правового забезпечення адміністрування, службової документації та регламенту роботи пункту ПЗНО у 2015 році.

На практичному занятті учасники семінару відпрацьовували дії відповідального пункту ПЗНО під час виникнення нестандартних ситуацій.

У роботі семінару взяли участь особи, відповідальні за пункти пробного тестування та відповідальні за організацію ЗНО в містах Миколаєві, Вознесенську, Первомайську, Южноукраїнську й Баштанському, Новобузькому, Снігурівському районах згідно з мережею пунктів пробного тестування.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу