Учора, 12 лютого, відбулося перше засідання новоствореного штабу з підготовки та участі студентської збірної України на змаганнях ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади-2015, що пройде 4-14 липня 2015 року в корейському місті Гуанджу.
У нараді взяли участь заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віктор Павленко, генеральний секретар Студентської спортивної спілки України Валентин Гаврилко, директор Центральної школи вищої спортивної майстерності Микола Золотаревський, начальники відділів Комітету Олег Воробйов, Олег Орєхов, Борис Чернуха, фахівці Комітету та ШВСМ з видів спорту, які безпосередньо контактуватимуть з національними федераціями щодо комплектації делегації з командних та індивідуальних видів.

Відбулася фахова розмова щодо комплектації української студентської команди, її фінансового забезпечення, визначення кількісного та якісного складу, екіпіровки спортсменів, транспортного забезпечення, проживання та харчування, акредитації спортсменів, страхування членів делегації.

Українські студенти змагатимуться за нагороди в 17 видах спорту (легка атлетика, плавання, стрибки у воду, баскетбол, фехтування, футбол, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, настільний теніс, волейбол, теніс, бадмінтон,  кульова стрільба, академічне веслування, тхеквондо, стрільба з лука).

Орієнтовний склад нашої збірної – 228 спортсменів (хлопці і дівчата), 63 тренери. До штабу делегації на Універсіаді увійдуть 30 осіб. Це ? лікарі, масажисти, працівники штабу та офіційні особи.

Крім того, на нараді обговорено проведення Всеукраїнської літньої Універсіади-2015.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу