Учні Дніпропетровської спеціалізованої школи № 13 Ілля Нікольський та Антон Рябчук здобули перемогу у ІІ Всеукраїнському конкурсі від Нацбанку та Агентства США з міжнародного розвитку. Загалом у змаганні на найкраще відео про важливість заощаджень взяли участь 39 команд з 17 областей України. Переможці отримали цінні подарунки. Нагородження проходило у Київському Музеї грошей НБУ.

Аби взяти участь у конкурсі, учні мали створити відео тривалістю до 2 хвилин, у якому старшокласники пояснювали, як правильно заощаджувати гроші та контролювати фінансові витрати.

Відеороботи оцінювали фахівці НБУ, USAID, Програми USAID/FINREP-II та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Критерії, за якими обирали переможців: зміст, оригінальність, технічна і художня майстерність оформлення та якість режисури.

За підсумком змагання І місце вибороли десятикласники Дніпропетровської спеціалізованої школи № 13 Ілля Нікольський та Антон Рябчук. Свою відеоінструкцію хлопці зробили у вигляді мальованого кліпу, де навели чотири прості приклади, як треба заощаджувати електроенергію, воду та тепло. Автори відео стверджують, що, виконуючи прості правила, можна зберегти кошти на покупку смартфона, телевізора та навіть автомобіля. Переможці конкурсу «Заощаджуй!» Ілля Нікольський та Антон Рябчук отримали планшети та медалі від Нацбанку.

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі присудили школярам з Черкащини. Замикає трійку лідерів відеоробота учнів Рівненської області.

Другий щорічний конкурс на найкраще відео на тему «Заощаджуй!» був організований Програмою USAID «Розвиток фінансового сектору» (USAID/FINREP-II) та Національним банком України в рамках святкування Всесвітнього дня заощаджень і Тижня фінансової грамотності в Україні. Десятикласники загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають курс «Фінансова грамотність», мали можливість спробувати себе у ролі режисерів, операторів і акторів.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу