Нещодавно на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 84 Дніпропетровської області відбувся науково-практичний семінар з екології «Формування професійної компетенції вчителя в системі випереджаючої освіти для сталого розвитку» за підсумками роботи закладу в міській комплексній програмі «Освіта для сталого розвитку».

У роботі семінару взяли участь методисти комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Лихацький А. та відділу освіти виконкому Довгінцевської районної у місті ради Сидоренко Т. і куратори закладів освіти, які працюють за програмою «Освіта для сталого розвитку».

Перед учасниками семінару виступила директор КЗШ № 84 Т. Бабіч. Про роботу школи над науково-методичною проблемою закладу та її значення для формування професійної компетенції вчителя в системі випереджаючої освіти для сталого розвитку слухали Л. Іванову, заступника директора з НВР КЗШ № 84.

Учасникам семінару були показані фрагмент уроку-екологічного проекту з природознавства в 3-му класі «Бережи воду!», фрагмент уроку з англійської мови в 5-му класі «Врятуйте тварин!», фрагмент уроку з «Основ здоров’я» в 7 класі «Побутові відходи та їх вплив на здоров’я людини».

Суспільство нової доби має демонструвати відповідальну екологічну поведінку, лише якщо освіта охоплюватиме вивчення довкілля. Тому виступ вчителя біології та екології КЗШ № 65 І. Толстової був присвячений реалізації завдань державної програми з екології.

Ознайомилися учасники семінару також з інноваційним досвідом школи щодо екскурсійно-краєзнавчої роботи на базі Зразкового музею Криворізького авіаційного гарнізону та його значенням для реалізації програми «Освіта для сталого розвитку».

Також на базі музею Криворізького авіагарнізону працює студія зі створення аматорських фільмів. Керівник гуртка музейної справи «Літописець» В.Моря ознайомила з кращими роботами гуртківців. Закінчився семінар переглядом аматорського фільму «Екіпаж. Пам’ять».

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу