Профтехосвіта Дніпропетровщини продовжує волонтерський рух із метою допомоги учасникам бойових дій АТО.

У Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти туристичного сервісу активно діє загін волонтерів з числа членів учнівського самоврядування під гаслом «Серце на долонях», а за час подій на Донбасі та Луганщині загін неодноразово надавав допомогу бійцям АТО – медикаментами, продуктами, питною водою.

Під час акції «Зігрій солдата» зібрали кошти та придбали спальний мішок і зимове спорядження для бійця передової Олексія Кібального, випускника зазначеного навчального закладу.

З ініціативи директора центру Інни Войтович розпочата ще одна акція  «Допоможи армії, і армія захистить тебе». Упродовж місяця учні, які навчаються професії «кухар, кондитер», дружно шинкували і квасили капусту, заготовляли салати по-корейськи з моркви та буряку. Продукцію купували за зібрані кошти. Усе передали на блокпости нашим бійцям. На сьогодні акція ще триває.

Учні центру відвідали міську лікарню м. Дніпропетровська, де поранені бійці перебувають на лікуванні та реабілітації. Майбутні перукарі надали хлопцям перукарські послуги, майбутні кухарі та кондитери наліпили два відра вареників із картоплею, а майбутні офіціанти та бармени, на прохання лікарів, допомагали розносити гарячі обіди та полуденки в хірургічному й травматологічному відділеннях лікарні.

Учні-волонтери закликають усіх небайдужих приєднатись до гідної справи під гаслом «Разом ми – сила!», бо саме молодь повинна визначати, як жити нашій країні.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу