13-14 лютого 2015 року в рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України на базі КПНЗ «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбувся конкурс-захист науково-дослідних робіт у науковому відділенні «Хімія та біологія», де було представлено 92 науково-дослідні роботи, повідомляє прес-центр ЖДУ ім. І. Франка.

Викладачі ЖДУ імені Івана Франка взяли участь у визначенні кращих юних науковців відділення «Хімія та біологія» Житомирського територіального відділення МАН України.

Наукове відділення «Хімія та біологія» було розділено на сім секції, у кожній із них роботи оцінювали заздалегідь визначені члени журі – викладачі природничого факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка та методисти науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради.

Зокрема, в секціях «Загальна біологія» та «Біологія людини» кращих юних науковців визначали к.б.н., доц. кафедри ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття ЖДУ імені Івана Франка Марина Пацюк, Людмила Константиненко, к.б.н., доц. кафедри екології та природокористування ЖДУ імені Івана Франка Ірина Онищук.

До складу журі секції  «Медицина» увійшли завідувач кафедри медико-біологічних основ, фізичного виховання і спорту, к.б.н., доц. ЖДУ імені Івана Франка Наталія Корнійчук та к.м.н., доц. кафедри медико-біологічних основ, фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Сергій Грищук і Дмитро Шевчук.

У секції «Валеологія» до групи експертів увійшли  к.б.н. доц. кафедри ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття  ЖДУ імені Івана Франка Людмила Перепелиця, к.б.н., старший викладач кафедри зоології  ЖДУ імені Івана Франка  Юлія Тарасова, к.б.н., доц. кафедри екології та природокористування ЖДУ імені Івана Франка  Ольга Василенко.

У секції «Зоологія, ботаніка» – к.б.н., доценти кафедри ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття ЖДУ імені Івана Франка  Юлія Шелюк та Галина Муж,  к.б.н., старший викладач кафедри зоології ЖДУ імені Івана Франка Світлана Шевчук.

До складу журі секції  «Хімія» увійшли к.х.н., доценти  кафедри хімії ЖДУ імені Івана Франка  Ольга Кичкирук, Наталія Кусяк і Роман Денисюк.

У секції «Психологія» з юними науковцями працювали методисти науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради Марія Талько та Наталія Шикирава, старший викладач кафедри психології Житомирського інституту МАУП Інна Коновальчук.

За результатами оцінювання учнівських робіт, було визначено переможців. Ними стали:

Секція «Біологія людини»

2 місце

1.      Кулініченко Ольга, 11 кл. (м. Житомир)

3 місце

1.      Обрадович Анастасія, 11 кл. (м. Бердичів)

Секція «Валеологія»

2 місце

1.      Шибецька Руслана, 11 кл. (Олевський р-н)

2.      Ейсмонт Дарина, 11 кл. (Баранівська гімназія)

Секція «Загальна біологія»

1 місце

1.      Лохмачова Аліса, 11 кл. (ЖОЦЕНТУМ ЖОР)

2.      Кузнєцова Яна, 9 кл. (м. Житомир)

3.      Кусяк Василь, 10 кл. (КПНЗ “Обласний центр НТТУМ”)

4.      Шелешей Вікторія, 11 кл. (Житомирський обласний педагогічний ліцей ЖОР)

2 місце

1.      Максименко Ілля, 10 кл. (м. Малин)

Секція «Зоологія, ботаніка»

1 місце

1.      Стоцька Ольга, 10 кл. (м. Житомир)

2.      Демчук Анна, 11 кл. (Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

3 місце

1.      Волинець Яна, 11 кл. (КПНЗ “Андрушівська СЮТ”)

2.      Поштацька Катерина, 11 кл.(Озерненська гімназія)

3.      Морозова Мар’яна, 11 кл. (Новоград-Волинський р-н)

Секція «Медицина»

1 місце

1.      Шикирава Аліна, 11 кл. (м. Житомир)

2.      Торгонська Аліна, 11 кл. (Овруцький р-н)

3.      Гальчук Анастасія, 10 кл. (Баранівська гімназія)

2 місце

1.      Гироль Дар’я, 10 кл. (Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2)

2.      Косовська Людмила, 11 кл. (Романівський р-н)

3 місце

1.      Трохоненко Юлія, 11 кл. (Олевський р-н)

2.      Кругляк Ірина, 9 кл. (Володарсько-Волинська гімназія)

3.      Кириченко Маргарита, 11 кл. (м. Бердичів)

Секція «Психологія»

1 місце

1.      Вернигора Юлія, 11 кл. (Житомирський обласний педагогічний ліцей ЖОР)

2.      Коваленко Тамара, 10 кл. (КПНЗ “Обласний центр НТТУМ”)

2 місце

1.      Юрченко Богдана, 11 кл. (Овруцький р-н)

2.      Береза Олена, 11 кл. (м. Житомир)

3.      Пашкевич Діана, 9 кл. (Баранівська гімназія)

4.      Залізко Поліна, 10 кл. (ЖОЦЕНТУМ ЖОР)

3 місце

1.      Гончарук Катерина, 10 кл. (м. Бердичів)

2.      Полоневич Анастасія, 10 кл. (м. Новоград-Волинський)

Секція «Хімія»

1 місце

1.      Леус Артур, 10 кл. (м. Житомир)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *