Стратегічність, інноваційність і залучення різних груп стейкхолдерів до партнерських проектів бізнесу та університетів – за такими критеріями, зокрема, Перший конкурс партнерських проектів бізнесу та університетів визначатиме переможців. Про це зазначили на прес-конференції у МОН Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки України, та Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Конкурс, що стартує 17 лютого, має на меті представлення кращих практик партнерства бізнесу та університетів, що сприяють підвищенню якості вищої освіти в Україні. Спільні проекти компаній і ВНЗ будуть оцінені в трьох номінаціях членами Лабораторії «Бізнес і університети»:

1.     Кращий партнерський проект для студентів.

2.     Кращий партнерський проект для викладачів.

3.     Кращий партнерський проект із ВНЗ.

Крім того, співпраця бізнесу і університетів отримає й певну кількість балів за такими критеріями:

·        Стратегічність – орієнтованість партнерського проекту на довгостроковий період, вирішення стратегічних питань розвитку бізнесу та закладів вищої освіти (максимально – 30 балів).

·        Вплив – чіткі показники впливу проекту як на бізнес, так і на університети (максимально – 30 балів).

·        Масштабованість – здатність проекту бути впровадженим іншими організаціями (максимально – 20 балів).

·        Інноваційність – нова нестандартна ідея, покладена в основу партнерського проекту (максимально – 10 балів).

·        Залучення різних груп стейкхолдерів – організація діалогу зі стейкхолдерами на різних етапах реалізації партнерського проекту (максимально -10 балів).

Опис партнерського проекту має бути поданий у вигляді кейсу за структурою «проблема – рішення – результат». Заявку на участь у конкурсі може подавати як компанія, так і університет. Прийом заявок триватиме до 1 червня.

Результати конкурсу будуть оголошені 22 жовтня в рамках III Національного Форуму «Бізнес і університети».

З інформацією про перебіг конкурсу можна буде ознайомитись на сайті Центру «Розвиток КСВ»: csr-ukraine.org.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Ольги Янковської за телефоном (044) 292 02 48 або e-mail: oy@csr-ukraine.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *