17 лютого в Міністерстві освіти і науки України пройшла прес-конференція «Бізнес і університети: новий етап співробітництва у 2015 році».

У прес-конференції взяли участь: Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки України; Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»; Віктор Огнев’юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка; Михайло Шмельов, директор із технологічної політики «Microsoft Україна» та Ольга Янковська, координатор освітніх програм Центру «Розвиток КСВ».

Серед учасників були представники держави, університетів і бізнесу – тих основних елементів, які повинні взаємодіяти.

На заході обговорювали створення системи якісної освіти, що стала б запорукою економічного розвитку країни. Також звернули увагу на чинні проблеми і на шляхи їх вирішення.

Не оминули увагою й Національний форум «Бізнес і університети», запланований на 22-23 жовтня 2015 року, адже він є майданчиком для налагодження партнерських стосунків. Мета цьогорічного форуму – привернути увагу до ролі партнерства бізнесу та університетів в економічному розвитку країни через модель потрійної спіралі.

Цей форум відбувається вже не перший рік і завжди дає свої результати. Наприклад, минулого року було створено програми для навчання ректорів ВНЗ від топ-менеджерів компаній із питань лідерства.

А ще на прес-конференції оголосили про початок конкурсу партнерських проектів бізнесу й університетів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *