Зимова Універсіада-2015 вперше у своїй історії проходила в двох країнах. Із 25 січня до 1 лютого у містах Штребске-Плесо та Осрблі (Словацька Республіка), а 4 – 14 лютого у Сьєрра-Неваді і Гранаді (Королівство Іспанія) пройшли Всесвітні зимові студентські ігри – Універсіада-2015.

Під час Універсіади було розіграно 69 комплектів медалей з 11 видів спорту: біатлону, лижних гонок, стрибків на лижах з трампліна, лижного двоборства, керлінгу, фігурного катання, сноуборду, лижного фрістайлу, шорт-треку, жіночого та чоловічого хокею, гірськолижного спорту.

Під час першої частини Універсіади-2015, з 25 січня до 1 лютого, словацьке місто Штребско-Плесо прийняло турніри з лижних гонок, змішаних командних спринтів класичним стилем, естафет змішаними стилями, мас-стартів вільним стилем, стрибків на лижах з трампліна, лижного двоборства, 10-кілометрового мас-старту + стрибків з трампліну; командної гонки Гундерсена.

А от в Осрблі відбулись біатлонні гонки (індивідуальні – 20-кілометрова чоловіча та 15-кілометрова жіноча з чотирма вогневими рубежами; чоловічий 10-кілометровий і жіночий 7,5-кілометровий спринти з двома вогневими рубежами; чоловіча 12,5-кілометрова і жіноча 10-кілометрова гонки переслідування з чотирма вогневими рубежами, чоловіча 15-кілометрова і жіноча 12,5-кілометрова гонки із загальним стартом з чотирма вогневими рубежами; мікс-естафета 2х6 км + 2х7,5 км з вісьмома вогневими рубежами).

За підсумками восьми днів студентка І курсу юридичного факультету Національного університету ДПС України Яна Бондар здобула дві «бронзи» в мас-старті біатлоністок і змішаній естафеті.

Пишаємось результатом і бажаємо ще неодноразово підійматися на п’єдестал пошани! 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу