Поїздка міністра освіти і науки України Сергія Квіта до Сполучених Штатів Америки тривала п’ять днів.  Ініціатором й організатором візиту виступила американська недержавна організація CRDF Global, що є одним із найпотужніших промоутерів України в США. CRDF Global одним із своїх головних завдань вважає сприяння розвитку наукових досліджень в Україні.

Міністр відвідав кілька наукових закладів і взяв участь у конференціях та дискусіях. У Стенфордському університеті (Каліфорнія) Сергій Квіт, доктор філологічних наук і доктор філософії (PhD), прочитав лекцію на тему «Реформування українських університетів у період кризи» (Reforming Ukraine’s Universities during Crisis).

Для членів Ради з міжнародних справ Північної Каліфорнії (World Affairs Council of Northern California) міністр провів дискусію на тему «Україна: між Росією та Європейським Союзом» (Ukraine: Between Russia and the European Union).

На найбільшій і найвпливовішій у світі річній конференції Американської Асоціації сприяння розвитку науки (American Association for the Advancement of Science) міністр освіти і науки України виступив із доповіддю «Як реформування вищої освіти в Україні принесе користь науці» (How Reforming Higher Education in Ukraine will Benefit Science).

Під час виступів Сергій Квіт розкривав міжнародній науковій громадськості та журналістам Сполучених Штатів Америки інформацію про ситуацію в Україні, яка сьогодні захищає свою незалежність у неоголошеній російсько-українській війні, а також розповідав про напрями і зміст діяльності українського уряду.

Міністр також відвідав кілька закладів й установ Силіконової долини, зокрема, штаб-квартиру компанії Intel та університет Берклі. Також відбулися зустрічі з українською громадою та переговори про розвиток українських студій у Сполучених Штатах.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу