Минулого тижня в Міністерстві освіти і науки відбулися переговори зі світовим лідером комп’ютерних технологій – компанією Intel. Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю.

До обговорення планів щодо комп’ютерної модернізації заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський  запросив генерального директора Intel Україна Криштофа Йонака, директора з корпоративних справ Тетяну Нанаєву й генерального менеджера Корпорації в Європі, на Близькому Сході, СНД та Африки – Крістіана Моралеса.

Пан Моралес висловив вдячність Міносвіти та українським учителям, які брали участь у вдосконаленні програм, що зараз активно застосовуються в усьому світі. Також він агітував комерційні структури об’єднатися заради задоволення нагальних освітніх потреб.

У свою чергу Борис Михайлович наголосив, що заплановано низку спільних проектів, тому співробітництво має бути плідним. За останні два роки разом удалося навчити комп’ютерної грамоти понад триста  тисяч українських учителів. І загальнодержавну програму з поглиблення педагогічних знань «Сто відсотків» – реалізують теж спільно з Intel.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу