У середу, 18 лютого 2015 року, в залі засідань департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів із питань переведення цивільного захисту в стан готовності «Підвищена», а також про посилення роботи з військово-патріотичного виховання.

В обговоренні нагальних питань щодо виховної роботи в ПТНЗ взяли участь представники Навчально-методичного центру цивільного захисту Снітко М.В. і Ванагеліс В.Я. та заступник начальника управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Миколаївській області Сологуб В.П.

На нараді було наголошено на важливості виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 № 47-р та доручення голови облдержадміністрації про переведення навчальних закладів у режим «Підвищена готовність», а також на необхідності перевірки готовності захисних споруд навчальних закладів до роботи на період надзвичайного стану.

Багато уваги приділено організації та посиленню роботи з військово-патріотичного виховання, поновленню музеїв бойової слави матеріалами про учасників антитерористичної операції.

Методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Миколаївської області Лемещенко Т.В. познайомила присутніх з новими нормативними документами, що регулюють виховну роботу в ПТНЗ.

Координатор із профілактичної роботи Миколаївського благодійного фонду «Любисток» Діхтієвська О.М. презентувала проект «Твоє життя – твій вибір!», спрямований на підвищення рівня інформованості учнівської молоді в протидії торгівлі людьми та формування у них безпечних норм поведінки.

Заступник директора департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Каськова Г.Л. зосередила увагу на посиленні контролю за станом профілактичної роботи щодо запобігання злочинам і бездоглядності серед учнів, необхідності урізноманітнення виховних заходів у позаурочний час, зокрема для учнів «групи ризику».

Адміністрації, педагогічним працівникам та учням ПТНЗ Миколаївщини вручено листи-подяки за активну участь у благодійній акції зі збору коштів для військовослужбовців із зони АТО та проведенні патріотичного заходу – концерту «Моя Україна», присвяченого військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні в обласному військовому госпіталі.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу