Днями у Львові відбувся перший чемпіонат із кікбоксингу серед учнів і студентів «Кубок друзів». У заході, який спільно провели Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Львівська обласна федерація кікбоксингу, взяли участь 120 учасників. Змагалися представники 22 клубів Львівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Житомирської та Закарпатської областей.

Кікбоксери визначали кращих у 41 виді програми в розділах лайт-контакт, семі-контакт, фул-контакт та фул-контакт із лоу-кік. Вік учасників становив від 6 до 27 років.

Традиційно розпочали змагання виконанням державного гімну та вітальними словами організаторів. До спортсменів і глядачів звернулися начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова оргкомітету змагань Назарій Вітер та президент Львівської обласної федерації кікбоксингу Ігор Лойко.

За підсумками командного заліку між областями перше місце посіли спортсмени Львівської області, друге – Івано-Франківської, а третє – Житомирської області. Усі переможці та призери змагань відзначені кубками, медалями та грамотами.

Львів’яни, які стали переможцями чемпіонату, представлятимуть область на всеукраїнських змаганнях.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН