Броварський міський культурний центр «Прометей» Київської області нещодавно гостинно приймав у своїх стінах гостей із різних міст України, які приїхали на Відкриту регіональну виставку-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель-2015». У заході взяли участь 110 моделістів масштабної техніки з 6 областей України.

Конкурсанти залюбки демонстрували свої вміння зі створення моделей, ділилися секретами майстерності стендового моделізму та прагнули поповнити свої творчі скарбнички новими здобутками. Усього на конкурс було подано 410 моделей.

Відкрита регіональна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель-2015» проводилась з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, популяризації масштабного моделізму як виду технічної творчості, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, пошуку та підтримки технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання інтелектуального, духовного розвитку дітей та з нагоди 25-річчя Клубу військово-історичної мініатюри «Десна» Центру позашкільної освіти БНВО.

Організатор конкурсу – Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу