Готуй сани влітку. До Першовересня столиця латає дахи, фасади й водогони - рікУ Головному управлінні освіти та науки КМДА інформують, що в столиці триває активна підготовка навчальних закладів до нового 2012 – 2013 навчального року.

Нині, в рамках підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період відремонтовано: 37 дахів, 11 фасадів, 83 мережі гарячого та холодного водопостачання. Також здійснено перевірку 96 теплових лічильників, проведено роботи з обслуговування та ремонту 339 модульних індивідуальних теплових пунктів.

Загалом до нового навчального року в столиці підготують 465 шкіл і 475 дитячих садочків. Зауважимо, що сьогодні  підготовчі роботи здійснено у 209 школах і 228 дитсадках, що становить 45 % та 47 % відповідно.

У Головному управлінні освіти та науки зазначають, що в Києві відбудуться також заходи з упровадження Столичного стандарту освіти. Так, триває робота щодо забезпечення закладів освіти підручниками, навчальними посібниками та придбання сучасних технічних засобів навчання з природничо-математичних дисциплін.

Крім того, відповідно до розпорядження КМДА, з 6 до 20 серпня відбудеться міський рейд перевірки готовності закладів освіти до початку нового навчального року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *