Із 16 по 20 лютого 2015 року в Марганецькій загальноосвітній школі № 3 Дніпропетровської області пройшов тиждень екології під девізом: «Природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права, помилки виходять від людей» (Й. Гете).

Мета заходу – допомогти навчитися спостерігати за навколишнім світом; дізнатися, яку роль відіграють рослини та тварини в природі та чому вони стають рідкісними; що треба зробити, щоб їх врятувати.

Завдання школярів – дізнатися, які тварини і рослини мешкають у їхній місцевості; навчитися розпізнавати лікарські рослини і грамотно їх використовувати; дізнатися, що таке екологічна етика і чому варто дотримуватись її принципів; ознайомитись з природоохоронами, що діють у нашій країні; працюючи над екологічними проблемами, зрозуміти , що тільки сама людина здатна змінити світ, в якому живе, світ неповторної живої природи.

Для 1-4 класів було проведено конкурс «Найкраща годівничка» для зимуючих птахів і конкурс малюнків «Краса природи, яку я бачу серцем».

Для учнів 5-6 класів провели вікторину «Наш барвінковий край», у якій діти взяли активну участь. Вони показали хороші знання про природу продемонстрували логічне й абстрактне мислення, формуючи наукову картину світу, розвиваючи допитливість, вміння робити висновки.

Учні 7-8 класів випустили стіннівку «Збережемо багатства рідного краю» – висвітлили проблеми збереження лісів, води, повітря, клімату.

У 9 класах було проведено аукціон знань «Людина та її здоров`я». Учні 10-11 класів активно захищали екологічні проекти.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу