14 лютого відбувся фінальний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь понад 800 учнів шкіл, ПТНЗ і студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Для забезпечення цілковитої прозорості конкурсу етап прийому робіт від регіонів відбувався в присутності членів оргкомітету. Серед них – голова громадської ради при МОН Галина Усатенко, член і секретар оргкомітету Євгенія Науменко, представник інституту інноваційних технологій і змісту освіти Тетяна Гінетова та Олена Артеменко. А також був присутній заступник голови журі конкурсу Дмитро Дроздовський.

Усі учасники конкурсу виконали чинні умови та надіслали роботи до 17:00 14 лютого 2015 року. Усього було відкрито 24 пакунки. Ще один, із Донецької області, досі в дорозі. У кожному пакунку – протокол змагань, список учасників і їхні творчі роботи.

Після відкриття Євгенія Науменко шифруватиме та кодуватиме роботи, тож члени журі отримають уже конфіденційні роботи.

А в березні до Києва надсилатимуть конкурсні роботи учні та студенти, які проживають за межами України. Цим питанням щороку опікується Міністерство закордонних справ.

Загальний наказ Міністерства освіти і науки, у якому буде визначено імена переможців, з’явиться наприкінці квітня чи на початку травня. 39 найкращих шевченкознавців отримають Президентську стипендію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *