Досвід освітньої діяльності передових університетів світу засвідчує, що найбільшого прогресу в ХХІ столітті досягають університети, які готують фахівців на основі сучасних наукових досягнень, які націлені на використання новітніх інноваційних технологій навчання, кращих досягнень науково-педагогічних колективів ВНЗ та які забезпечують високу мобільність викладачів і студентів.

Керуючись цими принципами, у відповідь на візит доцента кафедри управління персоналом і економіки Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ), керівника Центру досліджень лідерства, бізнес-тренера, к.і.н. Світлани Нестулі в лютому 2015 р. представники Буковинського державного фінансово-економічного університету (Чернівецька обл.) – проректор з науково-педагогічної роботи д.е.н., доцент Оксана  Зибарева, керівник відділу організаційного та методичного забезпечення навчального процесу к.е.н. Оксана Петращак і начальник відділу комп’ютерно-технічного забезпечення Дмитро Павлюк – відвідали Полтавський університет економіки і торгівлі, де безпосередньо ознайомились з досвідом організації роботи науково-методичного центру управління якістю освітньої діяльності, електронної бібліотеки, особливостями організації дистанційного навчання, впровадження у навчальний процес передових інформаційних технологій, практикою роботи університетських культурно-освітніх центрів зарубіжних країн тощо.

Полтавчани, у свою чергу, зацікавились досвідом організації в БДФЕУ «Школи педагогічної майстерності», практикою проведення навчальних занять в установах і організаціях, проходженням студентами практик-тренінгів із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення на базі університету за участю провідних тренерів підприємств та створення філій кафедр університету у базових установах. Університети також обмінялись досвідом розробок у науково-методичній сфері з питань імплементації нового Закону України «Про вищу освіту».

Під час взаємних візитів досягнуто домовленості про подальше поглиблення співпраці й обміну досвідом освітньої, науково-технічної, інноваційної та міжнародної діяльності БДФЕУ і ПУЕТ.

За інформацією БДФЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *