На Соборному майдані Житомира відбулося вшанування пам’яті загиблих героїв Майдану. Викладачі та студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка також долучилися до молитви.

Захід розпочався з ходи священиків різних конфесій кількома вулицями в напрямку Соборного майдану. Люди з лампадками і свічками в руках, які прийшли вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, зустрілися в центрі, де вже було викладено з лампадок жовто-блакитний тризуб. На сусідніх вулицях рух транспорту було призупинено.

Усі релігійні громади міста долучилися до загального молебну. Священнослужителі Свято-Михайлівського собору були першими, хто розпочав молитву за померлими, після них слово взяв архієпископ Никодим. Молилися за упокій невинних душ греко-католицької та римо-католицької конфесій, церкви Заповіту Ісуса Хреста.

Викладачі та студенти ЖДУ імені Івана Франка разом із житомирянами, очільниками міста й області та бійцями батальйону «Полісся» запалили лампадки, заспівали гімн України, «Молитву за Україну» та переглянули відео з прощаннями із Небесною Сотнею.

За інформацією прес-центру ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *