24 лютого в залі засідань МОН відбудеться нарада з директорами департаментів освіти і науки обласних та міських державних адміністрацій за участі міністра освіти і науки Сергія Квіта.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт, а також заступник міністра Павло Полянський разом із директорами департаментів освіти і науки обласних та міських державних адміністрацій обговорять низку важливих питань. Серед них будуть питання фінансування освіти, порядку закінчення навчального року, організації вступної кампанії, проведення мовних таборів, демократизації процесів управління в освіті тощо.

Стежити за перебігом онлайн-трансляції можна на цій сторінці.

Початок об 11:00

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “24 лютого відбулася онлайн-трансляція із МОН за участі міністра Сергія Квіта”
  1. Дуже цікава нарада. Сподіваюсь, на місцях прислухаються до слушних зауважень.

  2. Мовні табори – це чудово, але віддавати це питання Інститутам післядипломної освіти не можна. Боюся, загине ініціатива. Я не знаю, яку революцію треба зробити у середовищі вчителів іноземних мов… Це суцільний жах. Низька зарплатня абсолютно не мотивує випускників філологічних факультетів іти до школи, у переважної більшості фахівців такого варіанту професійної діяльності просто не існує. Але є все-таки гарні приклади суперкласних вчителів. До того ж в Україні діють міжнародні асоціації викладачів англійської мови TESOL (американська), IATEFL (британська), причому працюють класно, пропонуючи вчителям, викладачам різні можливості для професійного розвитку, але широкої популярності у цій сфері немає (більшість вчителів навіть не знають про їх існування, навіть на філфаці треба умовляти викладачів приєднатися!). Але ті, хто є членами цієї Асоціації – вчителі, які дійсно відповідально ставляться до власної професійної майстерності. Можливо, слід звернути увагу на ці асоціації для подальшого просування ідей іншомовної освіти в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *