20 лютого на базі Київського фінансово-економічного коледжу відбувся семінар-практикум  «Вмій захистити себе», організаторами якого стали к.ю.н., доцент І.В. Грицюк і викладач Н.А. Жерж.

Мета та завдання цього заходу – підвищення рівня правового захисту молоді; вміння захистити свої права та свободи; аналіз дій у ситуації, коли особа стає свідком чи жертвою злочину; характеристика поведінки особи під час її адміністративного затримання та неправомірного затримання працівниками правоохоронних органів; поведінка особи у камерах тимчасового затримання.

На початку семінару-практикуму було представлене відеоопитування «Чи ставали ви об’єктом злочинного посягання?», яке проводили серед студентів коледжу. Як з’ясувалось, значна кількість опитаних зазнавала неправомірних посягань і ставала жертвами правопорушень.

У заході взяли участь юристи-практики: Т.Є. Зелькіна, адвокат, помічник народного депутата України, партнер Адвокатського об’єднання «Зелькіна, Музичук та партнери»; Л.Ю. Маньковська, старший прокурор прокуратури Бородянського району, юрист 3 класу; Д.В. Сакалюк, адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Топ лоєрс». Запрошені гості дали відповіді на проблемні правові питання, а також поділилися з присутніми практичними рекомендаціями.

Студенти коледжу В’ячеслав Третяк, Тетяна Грушецька, Анастасія Вартовнік, Інна Савчук, Марія Тищенко та Наталія Гелемей підготували доповіді та презентації, в яких розповіли, як захистити себе від неправомірних посягань; як діяти, якщо ти став свідком злочину або потрапив до правоохоронних органів; як вміти захистити свої права.

Учасники семінару-практикуму отримали інформаційні буклети від Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів «Адвокат в кишені», що сприяли інформатизації заходу та поширенню правової культури й правових знань серед молоді.

150220 3939- 150220 3936-

За інформацією НУДПСУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *