25 лютого в Інституті педагогіки НАПН України в рамках проекту “Освіта для сталого розвитку в дії” відбудеться презентація новітньої програми для 5-6-річок — “Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку”.

Організатори — громадська організація “Вчителі за демократію та партнерство” спільно з Інститутом педагогіки НАПН України.

Основна мета програми — сприяти формуванню в дітей моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя. Програма розрахована на півроку, вона є парціальною та гармонійно поєднується з будь-якою із п’яти чинних програм для дитсадків, затверджених Мініcтерством освіти України.

У програмі — три теми: Спілкування, Ресурси, Подарунок. Кожна з них містить підтеми, в яких пропонуються дії — моделі поведінки, що їх діти повторюють упродовж двох тижнів і в дитсадочку, і вдома для закріплення звички.

Від початку 2015-го тренінги для вихователів, які проводитимуть заняття за новою програмою, вже відбулися в 13-ти областях України — Івано-Франківській, Донецькій, Вінницькій, Рівненській, Київській, Хмельницькій, Харківській, Дніпропетровській, Черкаській, Львівській, Житомирській, Тернопільській і Миколаївській. Загалом цьогоріч планується залучити до програми понад 400 садочків.

На презентації учасники ознайомляться зі структурою, змістом і методикою реалізації програми; дитячі садки, які проводили апробацію нових занять, поділяться власним досвідом та враженнями батьків від змін у поведінці дітей; будуть представлені посібник для педагогів, а також комплект дидактичних матеріалів.

 Адреса заходу: Інституту педагогіки НАПН України, вул. Артема, 52-Д, ауд. 410 (актова зала). Контактний телефон: 095 534 09 81, медіа-координатор проекту Олена Харченко.

Прес-центр організації “Вчителі за демократію та партнерство”