У Полтавському національному технічному університеті педагоги підвищують рівень володіння іноземними мовами для підготовки висококваліфікованих фахівців своєї справи. Щоб займати значне місце в Європейському просторі, необхідно володіти іноземними мовами, тому громадяни нашої держави нині приділяють цьому неабияку увагу.

В освітній діяльності за останній період поширюється практика навчання студентів різних напрямів і спеціальностей іноземною мовою. Педагоги підвищують рівень володіння англійською, щоб ефективно навчати українських та іноземних студентів. Подібні проекти існують і в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

У сучасному світі неможливо уникнути ситуації, коли виникає потреба в знанні іноземної мови, зокрема англійської, тому на базі ПолтНТУ діє Мовний центр, що забезпечує навчання студентів і педагогів ВНЗ. Приємно, що саме науково-педагогічний склад університету звертає особливу увагу на підвищення володіння іноземною мовою, адже саме педагог є еталоном та взірцем для студентства.  Багаторівнева програма дає змогу підійти до вивчення англійської мови поетапно з можливістю отримання вагомих результатів, зокрема, виходу на міжнародні іспити. Крім того, завдяки співробітництву ПолтНТУ з програмою British Counsil, в університеті стартує новий проект «Англійська мова для педагогів», мета якої – підвищувати рівень володіння іноземними мовами серед педагогів ВНЗ.

«Сучасне суспільство диктує нам нові умови та потреби. Нині дуже важливим є знання іноземних мов, тому, коли у ПолтНТУ розпочали роботу курси іноземних мов, я не розмірковував й одразу вступив на навчання. Так само вчинили й інші педагоги університету. Нині в ПолтНТУ випускники курсів іноземної мови проводять заняття студентам англійською. Це справді прогрес і шлях до розвитку нашої країни в майбутньому», – розповів слухач курсів, декан будівельного факультету Микола Нестеренко.

Мовний центр ПолтНТУ готує спеціалістів за загальноєвропейською шкалою знання іноземної мови. Так, після навчання кожен учасник сертифікується певним рівнем володіння зарубіжною мовою.

«У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка навчається чимало іноземних громадян, які не дуже кваліфіковані та обізнані в українській мові, тому виникає деяка проблема у спілкуванні. Проте з появою курсів іноземних мов у нашому ВНЗ педагоги мають змогу підвищувати рівень володіння англійською. І зрештою вже не виникає таких глобальних проблем навчання іноземних студентів», – зазначила слухач курсів, заступник завідувача кафедри державного управління і права Тетяна Паутова.

Справді, в сучасному світі виникає гостра потреба у висококваліфікованих фахівцях своєї справи, які, крім того, добре обізнані з основами суспільних потреб, таких як володіння іноземними мовами. Тож ласкаво просимо вивчати разом англійську та прагнути до кращого майбутнього.

За інформацією прес-служби ПолтНТУ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *