У Києві захворюваність зростає: за тиждень хворих на грип і ГРВІ побільшало на тисячу осіб. За даними столичної СЕС, в період з 16 по 22 лютого зареєстровано 27 123 хворих (із 9 по 15 лютого їх було 26 тис.). Встановлений для минулого тижня епідпоріг — 28 680 осіб, тобто до епідемії Київ «не дотягнув» усього 5 %.

«Це традиційна ситуація для кінця лютого. У цей період вже протягом десяти років фіксуються підйоми рівня захворюваності, а знижуватися він починає наприкінці березня. Поточний тиждень буде вирішальним. В останній тиждень лютого завжди реєструються найвищі показники. Тому в середу ми проаналізуємо ситуацію і подивимося, буде перевищено епідпоріг чи не буде», — сказав головний санлікар Києва Олег Рубан.

За його словами, навіть якщо епідпоріг буде перевищений, то не рекомендуватимуть, щоб на карантин закрили всі київські школи. «Закривати всі школи на карантин нераціонально. Можливо, будуть закриті тільки ті навчальні заклади, де кількість хворих дітей становитиме 30-40%», — запевняє Рубан.

Броварська влада вже ухвалила рішення про закриття всіх міських шкіл на тижневий карантин у зв’язку з різким збільшенням захворюваності на грип і ГРВІ, навчальний процес призупинили до 2 березня, за інформацією міськради.

За тиждень до цього тижневий карантин був оголошений у школах Переяслав-Хмельницького. У Києві закривати всі школи не планують. Але якщо буде перевищено епідпоріг, можливо, призупинять навчання у деяких навчальних закладах.

За даними СЕС, загалом по області епідемії грипу та ГРВІ немає, але кількість хворих збільшується. За останній тиждень захворіли 18 470 осіб, із них понад 11 тисяч – діти. Порівняно з попереднім тижнем, рівень захворюваності зріс на 8,6 % По області циркулюють віруси парагрипу, РС-віруси, вірус грипу А (Н3N2) та грипу В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *